Rady jak to

8. dubna 2008 v 17:15 | JeNNyS |  Důležité !


* Většina materiálů jsou upravována ve wordu, takže pokud si vezmete celý článek a zkopírujete si jej do nového dokumentu, máte prakticky hned upravený dokument s celým textem, až na barvy a pod.


* Tady to vypadá celkem chaoticky, protože na blogu není taková šířka jako v klasickém dokumentu Word.


* Některé texty jsou moc dlouhé a blog povoluje jen určitý max. počet znaků, proto se pořádně podívejte do rubrik a hlavně na nadpis, kde zjistíte jestli je dokument celý. V opačném případě je v nadpise napsáno např. Katolická poezie 1/2 - jako první část ze dvou. Takže je jasné, že ve stejné rubrice je ještě druhá polovina textu.
..

Snad vám to trošku ulehčilo počínání, ikdyž jsem se snažila aby to tady bylo co nejpřehlednější.
..

Tak už se jen chci omluvit za případné pravopisné chyby a pod. Spoustu materiálů mám totiž od svých spolužáků, známých, popř. z různých internetových vyhledavačů, kde jsem narazila na solidní materiály.
Některé jsem trochu poupravila, aby byly přehlednější v blogu, ale učiva je hodně, takže jsem vše neopravovala, snažila jsem se dát sem toho co nejvíce, protože sem opravdu jinak nechodím, takže chybky si můžete opravit, žádné super efekty zde nenajdete, na to jsou zas jiné blogy :)
..
Jinak už Vám chci jen popřát ať vám to jde pěkně od ruky .. ;-)
a ať zvládnete maturitu tak snadno jako já :))
Věřte, že Vás kantoři jen straší :) Stačí mluvit, mluvit a usmívat se :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama